Korte boor HSS DIN1897N 1,4mm 135G type
N 2,5xD A0221.4 Dormer
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
7,10
exkl. MWST
5,97
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
4,62
exkl. MWST
3,88
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtung | TiN |
|---|---|
| DIN | 1897 |
| Ø h8 | 1,4 mm |
| Durchmesser | 1,40 mm |
| F | 0,032 mm/U |
| Gesamtlänge | 32 mm |
| Spirallänge | 9 mm |
| Spitzenwinkel | 135 Grad |
| Schneidstoff | HSS |
| Spiralwinkel | 25 - 30 Grad |
| Typ | N |
Nederlands
Deutsch
English
