Korte boor HSS DIN1897N 14,5mm 135G type
N 2,5xD A02214.5 TiN Tip Dormer
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
52,51
exkl. MWST
44,13
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
34,13
exkl. MWST
28,68
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtung | TiN |
|---|---|
| DIN | 1897 |
| Ø h8 | 14,5 mm |
| Durchmesser | 14,5 mm |
| F | 0,2 mm/U |
| Gesamtlänge | 111 mm |
| Spirallänge | 56 mm |
| Spitzenwinkel | 135 Grad |
| Schneidstoff | HSS |
| Spiralwinkel | 25 - 30 Grad |
| Typ | N |
Nederlands
Deutsch
English
