Korte boor HSS DIN1897N 11,9mm 130G typ
ADX 2,5xDA520 Dormer
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
81,24
exkl. MWST
68,27
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
69,06
exkl. MWST
58,03
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtung | TiN |
|---|---|
| DIN | 1897 |
| Ø h8 | 11,9 mm |
| Durchmesser | 11,9 mm |
| F | 0,2 mm/U |
| Gesamtlänge | 102 mm |
| Spirallänge | 51 mm |
| Spitzenwinkel | 25 - 30 Grad |
| Schneidstoff | HSS |
| Spiralwinkel | 130 Grad |
| Typ | N |
Nederlands
Deutsch
English
