Korte boor HSS DIN1897N 10,8mm 135G type
N 2,5xD A02210.8 TiN Tip Dormer
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
37,33
exkl. MWST
31,37
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
24,26
exkl. MWST
20,39
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Beschichtung | TiN |
|---|---|
| DIN | 1897 |
| Ø h8 | 10,8 mm |
| Durchmesser | 10,8 mm |
| F | 0,2 mm/U |
| Gesamtlänge | 95 mm |
| Spirallänge | 47 mm |
| Spitzenwinkel | 25 - 30 Grad |
| Schneidstoff | HSS |
| Spiralwinkel | 135 Grad |
| Typ | N |
Nederlands
Deutsch
English
