Korte boor DIN1897 HSS type N 12,0mm GÜH
RING
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
45,76
exkl. MWST
38,45
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
32,02
exkl. MWST
26,91
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Ausführung | dampfangelassen |
|---|---|
| Beschichtung | dampf. |
| DIN | DIN 1897 |
| Ø h8 | 12,00 mm |
| Durchmesser | 12 mm |
| F | 0,200 mm/U |
| Stähle bis 850 N/mm² | 25 |
| Gusseisenwerkstoffe | 25 |
| Gesamtlänge | 102 mm |
| Spirallänge | 51 mm |
| Spitzenwinkel | 118 ° |
Nederlands
Deutsch
English
