Kohlendioxidlöscher
KS 2 SBS 2 kg
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
156,49
exkl. MWST
131,50
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
118,93
exkl. MWST
99,94
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Löschleistung | 34 B |
|---|---|
| Löschmitteleinheiten (LE) | 2 |
| Inhalt | 2 kg |
| Spritzweite | 3 m |
| Gewicht | 5,4 kg |
| Funktionsdauer | 8,5 s |
| Löschmittel | 2 kg |
| Spritzdauer | 8,5 s |
Nederlands
Deutsch
English
