KNIPEX 70 15 110 Seitenschneider mit
Mehrko.-Hülle verchromt 110 mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
39,75
exkl. MWST
33,40
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
29,81
exkl. MWST
25,05
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Länge | 110 mm |
|---|---|
| Schneidwerte Ø harter Draht | 1,2 mm |
| Schneidwerte Ø mittelharter Draht | 2 mm |
| Schneidwerte Ø weicher Draht | 3 mm |
| Gewicht | 98g |
| Griff | mit Mehrkomponenten-Hüllen |
| Norm | DIN ISO 5749 |
| Oberfläche | verchromt |
Nederlands
Deutsch
English
