KLINGSPOR LS 309 XH Schleifbänder
K. 100 F5, SB, 3er Pack, 75 x 457 mm
Lijst prijs
incl. BTW
/ Pck
11,08
exkl. MWST
9,31
€
Uw prijs incl. BTW
/ Pck
und inkl. Rabatt
7,97
exkl. MWST
6,70
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Körnung | K40,60,80,100,120,150,180 |
|---|---|
| Korund | Ja |
| Abmessung | 75 x 457 mm |
| Abmessung Breite | 75 mm |
| Abmessung Länge | 457 mm |
| Streuart | dicht |
| Unterlage | X-Baumwolle |
| Verbindungsform | F5 überlappend geklebt |
| Nutzungsart | Handbandmaschine |
| Bindematerial | Kunstharz |
Nederlands
Deutsch
English
