Keramisch mes nr. 60099C a 2st. Martor
Nr. 60099C a 2St.
Lijst prijs
incl. BTW
/ Pak
18,06
exkl. MWST
15,18
€
Uw prijs incl. BTW
/ Pak
und inkl. Rabatt
14,45
exkl. MWST
12,14
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
Specificaties
| Ausführung | abgerundet |
|---|---|
| Modell | 60099C |
| Typ | Trapezklinge |
| passend für | SECUPRO 625, MAXISAFE, MEGASAFE, SECUNORM 525 |
| Maße | 55,5*19*0,63 mm |
| Klingenlänge | 55,5 mm |
| Klingenausführung | 2-fach |
| Klingenbreite | 19 mm |
| Klingenstärke | 0,63 mm |
Nederlands
Deutsch
English
