INA Zylinderrollenlager
SL183044
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
3.254,65
exkl. MWST
2.735,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
2.603,72
exkl. MWST
2.188,00
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800170.3550 |
|---|---|
| EAN-code | 4047643171816 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 220 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 340 mm |
| Breite | 90 mm |
| Gewicht | 28,4 kg |
| Bauform | Stützlager (axialer Verschiebeweg) |
| Käfig | keinen, vollrolliges Lager |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Außenring | ohne Nut/Schmierbohrung |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
