INA Zylinderrollenlager
SL183011
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
132,26
exkl. MWST
111,14
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
105,80
exkl. MWST
88,91
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800170.3230 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802278569 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 55 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 90 mm |
| Breite | 26 mm |
| Gewicht | 0,64 kg |
| Bauform | Stützlager (axialer Verschiebeweg) |
| Käfig | keinen, vollrolliges Lager |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Außenring | ohne Nut/Schmierbohrung |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Stromisolierung | keine |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
