INA Stützrolle
STO8-TV
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
22,75
exkl. MWST
19,12
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
18,21
exkl. MWST
15,30
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800179.2000 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802439816 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 8 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 24 mm |
| Breite | 10 mm |
| Gewicht | 0,026 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ballige Mantelfläche |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Axialführung | ohne Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
