INA Stützrolle
STO20
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
74,02
exkl. MWST
62,20
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
59,21
exkl. MWST
49,76
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800179.1880 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801612449 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 20 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 47 mm |
| Breite | 16 mm |
| Gewicht | 0,152 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ballige Mantelfläche |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Axialführung | ohne Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
