INA Stützrolle
STO10
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
33,96
exkl. MWST
28,54
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
27,17
exkl. MWST
22,83
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800179.1800 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802415711 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 10 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 30 mm |
| Breite | 12 mm |
| Gewicht | 0,049 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ballige Mantelfläche |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Axialführung | ohne Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
