INA Stützrolle
RSTO40
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
79,78
exkl. MWST
67,04
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
63,82
exkl. MWST
53,63
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800179.1720 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801605496 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 50 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 80 mm |
| Breite | 19,8 mm |
| Gewicht | 0,42 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ballige Mantelfläche |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Axialführung | ohne Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
