INA Stützrolle
RNA2203-2RS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
35,63
exkl. MWST
29,94
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
28,50
exkl. MWST
23,95
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800179.1540 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802424027 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 22 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 40 mm |
| Breite | 15,8 mm |
| Gewicht | 0,094 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ballige Mantelfläche |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Axialführung | ohne Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
