INA Stützrolle
RNA2201-2RS-X
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
36,18
exkl. MWST
30,40
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
28,94
exkl. MWST
24,32
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800179.1510 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802471762 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 16 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 32 mm |
| Breite | 13,8 mm |
| Gewicht | 0,057 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | zylindrische Mantelfläche |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Axialführung | ohne Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
