INA Stützrolle
NUTR50110-X
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
208,15
exkl. MWST
174,92
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
166,53
exkl. MWST
139,94
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800179.1270 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802416633 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 50 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 110 mm |
| Breite | 32 mm |
| Gewicht | 1,69 kg |
| Käfig | keinen, vollrolliges Lager |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | zylindrische Mantelfläche |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Axialführung | mit Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
