INA Stützrolle
NUTR40-X
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
122,88
exkl. MWST
103,26
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
98,31
exkl. MWST
82,61
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800179.1200 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802367805 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 40 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 80 mm |
| Breite | 32 mm |
| Gewicht | 0,816 kg |
| Käfig | keinen, vollrolliges Lager |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | zylindrische Mantelfläche |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Axialführung | mit Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
