INA Stützrolle
NUTR40
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
119,76
exkl. MWST
100,64
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
95,81
exkl. MWST
80,51
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800179.1180 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802646078 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 40 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 80 mm |
| Breite | 32 mm |
| Gewicht | 0,816 kg |
| Käfig | keinen, vollrolliges Lager |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ballige Mantelfläche |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Axialführung | mit Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
