INA Stützrolle
NUTR30
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
129,57
exkl. MWST
108,88
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
103,65
exkl. MWST
87,10
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800179.1110 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802430608 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 30 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 62 mm |
| Breite | 29 mm |
| Gewicht | 0,465 kg |
| Käfig | keinen, vollrolliges Lager |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ballige Mantelfläche |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Axialführung | mit Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
