INA Stützrolle
NATV50-X-PP-A
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
193,23
exkl. MWST
162,38
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
154,58
exkl. MWST
129,90
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800179.0860 |
|---|---|
| EAN-code | 4054364121266 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 50 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 90 mm |
| Breite | 32 mm |
| Gewicht | 0,973 kg |
| Käfig | keinen, vollnadeliges Lager |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | zylindrische Mantelfläche |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Axialführung | mit Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
