INA Stützrolle
NATV25-X-PP-A
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
68,43
exkl. MWST
57,50
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
54,74
exkl. MWST
46,00
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800179.0770 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802428179 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 25 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 52 mm |
| Breite | 25 mm |
| Gewicht | 0,283 kg |
| Käfig | keinen, vollnadeliges Lager |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | zylindrische Mantelfläche |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Axialführung | mit Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
