INA Stützrolle
NATV10
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
35,27
exkl. MWST
29,64
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
28,21
exkl. MWST
23,71
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800179.0590 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802057614 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 10 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 30 mm |
| Breite | 15 mm |
| Gewicht | 0,065 kg |
| Käfig | keinen, vollnadeliges Lager |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ballige Mantelfläche |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Axialführung | mit Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
