INA Stützrolle
NATR6-X
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
23,13
exkl. MWST
19,44
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
18,50
exkl. MWST
15,55
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800179.0550 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802096026 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 6 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 19 mm |
| Breite | 12 mm |
| Gewicht | 0,025 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | zylindrische Mantelfläche |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Axialführung | mit Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
