INA Stützrolle
NATR12-X
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
41,27
exkl. MWST
34,68
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
33,01
exkl. MWST
27,74
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800179.0290 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802057355 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 12 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 32 mm |
| Breite | 15 mm |
| Gewicht | 0,071 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | zylindrische Mantelfläche |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Axialführung | mit Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
