INA Stützrolle
NA2210-2RS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
197,35
exkl. MWST
165,84
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
157,88
exkl. MWST
132,67
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800179.0220 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802577198 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 50 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 90 mm |
| Breite | 23 mm |
| Gewicht | 0,69 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ballige Mantelfläche |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Axialführung | ohne Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
