INA Stützrolle
NA2200-2RS-X
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
40,15
exkl. MWST
33,74
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
32,12
exkl. MWST
26,99
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800179.0050 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802424157 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 10 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 30 mm |
| Breite | 14 mm |
| Gewicht | 0,06 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | zylindrische Mantelfläche |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Axialführung | ohne Axialführung |
Nederlands
Deutsch
English
