INA Stehlager-Gehäuseeinheit
LASE20-N
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
41,77
exkl. MWST
35,10
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
33,42
exkl. MWST
28,08
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800150.0010 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802798432 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 20 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 130 mm |
| Breite | 64 mm |
| Gewicht | 0,568 kg |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Grauguss, Lager aus Standard-Wälzlagerstahl |
| Befestigung | Exzenterspannring |
Nederlands
Deutsch
English
