INA Spannlager
GE25-KRR-B
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
25,51
exkl. MWST
21,44
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
20,41
exkl. MWST
17,15
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800120.0750 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802783872 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 25 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 52 mm |
| Breite | 44,5 mm |
| Gewicht | 0,25 kg |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ballig |
| Innenring | beidseitig verbreiterter Innenring |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Befestigung | Exzenterspannring |
Nederlands
Deutsch
English
