INA Schrägkugellager
3808-2RS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
96,63
exkl. MWST
81,20
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
77,30
exkl. MWST
64,96
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800103.0330 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802029161 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 40 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 52 mm |
| Breite | 10 mm |
| Gewicht | 0,04 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Anordnung | Standardausführung |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Kugelreihen | zweireihiges Lager |
| Druckwinkel | ohne Angabe, meist 30-40 Grad |
Nederlands
Deutsch
English
