INA Nadelhülse
HN1816
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
7,76
exkl. MWST
6,52
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
6,21
exkl. MWST
5,22
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800203.1570 |
|---|---|
| EAN-code | 4054364228439 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 18 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 24 mm |
| Breite | 16 mm |
| Gewicht | 0,02 kg |
| Käfig | keinen, vollnadeliges Lager |
| Temperaturbereich | -30 bis +140 Grad |
| Nadelreihen | einreihiges Lager |
| Schmierbohrung | ohne Schmierbohrung |
Nederlands
Deutsch
English
