INA Nadelbüchse
BK1812
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
11,21
exkl. MWST
9,42
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
8,97
exkl. MWST
7,54
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800209.0220 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802424881 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 18 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 24 mm |
| Breite | 12 mm |
| Gewicht | 0,015 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +140 Grad |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Nadelreihen | einreihiges Lager |
| Schmierbohrung | ohne Schmierbohrung |
Nederlands
Deutsch
English
