INA Nadelbüchse
BK0808
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
6,00
exkl. MWST
5,04
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
4,80
exkl. MWST
4,03
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800209.0060 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802453560 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 8 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 12 mm |
| Breite | 8 mm |
| Gewicht | 0,003 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +140 Grad |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Nadelreihen | einreihiges Lager |
| Schmierbohrung | ohne Schmierbohrung |
Nederlands
Deutsch
English
