INA Nadel-Axialkugellager
NX10-Z
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
35,08
exkl. MWST
29,48
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
28,06
exkl. MWST
23,58
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800240.0210 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802735765 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 10 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 19 mm |
| Breite | 18 mm |
| Gewicht | 0,022 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Wirkrichtung | einseitig wirkend |
| Schmierung | für Fettschmierung |
Nederlands
Deutsch
English
