INA Nadel-Axialkugellager
NKX40-Z
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
112,34
exkl. MWST
94,40
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
89,87
exkl. MWST
75,52
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800240.0120 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802733198 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 40 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 52 mm |
| Breite | 32 mm |
| Gewicht | 0,208 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Wirkrichtung | einseitig wirkend |
| Schmierung | für Fettschmierung |
Nederlands
Deutsch
English
