INA Laufrolle
LR5202-2Z-TVH-XL
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
50,17
exkl. MWST
42,16
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
40,14
exkl. MWST
33,73
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800188.0590 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 15 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 40 mm |
| Breite | 15,9 mm |
| Gewicht | 0,11 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ballige Mantelfläche |
| Dichtung | beidseitige Abdeckung |
| Kugelreihen | zweireihiges Lager |
Nederlands
Deutsch
English
