INA Laufrolle
LR5006-2RS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
65,35
exkl. MWST
54,92
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
52,29
exkl. MWST
43,94
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800188.0500 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802807400 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 30 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 62 mm |
| Breite | 19 mm |
| Gewicht | 0,25 kg |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ballige Mantelfläche |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Kugelreihen | zweireihiges Lager |
Nederlands
Deutsch
English
