INA Laufrolle
LR208-2RS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
113,38
exkl. MWST
95,28
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
90,70
exkl. MWST
76,22
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800188.0410 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802782608 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 40 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 85 mm |
| Breite | 18 mm |
| Gewicht | 0,45 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | ballige Mantelfläche |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Kugelreihen | einreihiges Lager |
Nederlands
Deutsch
English
