INA Laufrolle
LR204-X-2RSR
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
29,23
exkl. MWST
24,56
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
23,38
exkl. MWST
19,65
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800188.0360 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802824797 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 20 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 52 mm |
| Breite | 14 mm |
| Gewicht | 0,15 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | zylindrische Mantelfläche |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Kugelreihen | einreihiges Lager |
Nederlands
Deutsch
English
