INA Laufrolle
LFR5301-10-2Z
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
55,12
exkl. MWST
46,32
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
44,10
exkl. MWST
37,06
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800188.0230 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802794946 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 12 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 42 mm |
| Breite | 19 mm |
| Gewicht | 0,137 kg |
| Temperaturbereich | -20 bis +120 Grad |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Außenring | Profil im Außenring |
| Dichtung | beidseitige Abdeckung |
| Kugelreihen | zweireihiges Lager |
Nederlands
Deutsch
English
