INA Gelenkkopf
GIR60-DO-2RS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
558,32
exkl. MWST
469,18
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
446,65
exkl. MWST
375,34
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.1270 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 60 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 135 mm |
| Breite | 242,5 mm |
| Gewicht | 5,6 kg |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Wartung | wartungspflichtige Ausführung |
| Gewindeart | Innengewinde |
| Gewinderichtung | Rechtsgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
