INA Gelenkkopf
GIR45-DO-2RS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
299,76
exkl. MWST
251,90
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
239,81
exkl. MWST
201,52
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.1240 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 45 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 102 mm |
| Breite | 196 mm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Wartung | wartungspflichtige Ausführung |
| Gewindeart | Innengewinde |
| Gewinderichtung | Rechtsgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
