INA Gelenkkopf
GIR35-DO-2RS
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
164,98
exkl. MWST
138,64
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
131,98
exkl. MWST
110,91
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.1200 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 35 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 82 mm |
| Breite | 166 mm |
| Gewicht | 1,3 kg |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Wartung | wartungspflichtige Ausführung |
| Gewindeart | Innengewinde |
| Gewinderichtung | Rechtsgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
