INA Gelenkkopf
GIR20-UK
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
85,85
exkl. MWST
72,14
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
68,67
exkl. MWST
57,71
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.1170 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 20 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 53 mm |
| Breite | 103,5 mm |
| Gewicht | 0,35 kg |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Wartung | wartungsfreie Ausführung |
| Gewindeart | Innengewinde |
| Gewinderichtung | Rechtsgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
