INA Gelenkkopf
GIR17-UK
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
47,77
exkl. MWST
40,14
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
38,21
exkl. MWST
32,11
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.1160 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 17 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 46 mm |
| Breite | 90 mm |
| Gewicht | 0,22 kg |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Wartung | wartungsfreie Ausführung |
| Gewindeart | Innengewinde |
| Gewinderichtung | Rechtsgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
