INA Gelenkkopf
GIR10-UK
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
31,65
exkl. MWST
26,60
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
25,32
exkl. MWST
21,28
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.1140 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 10 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 29 mm |
| Breite | 57,5 mm |
| Gewicht | 0,061 kg |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Wartung | wartungsfreie Ausführung |
| Gewindeart | Innengewinde |
| Gewinderichtung | Rechtsgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
