INA Gelenkkopf
GIL8-DO
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
32,37
exkl. MWST
27,20
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
25,89
exkl. MWST
21,76
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.1120 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 8 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 24 mm |
| Breite | 48 mm |
| Gewicht | 0,021 kg |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Wartung | wartungspflichtige Ausführung |
| Gewindeart | Innengewinde |
| Gewinderichtung | Linksgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
