INA Gelenkkopf
GIL30-UK
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
158,20
exkl. MWST
132,94
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
126,56
exkl. MWST
106,35
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.1080 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802526509 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 30 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 73 mm |
| Breite | 146,5 mm |
| Gewicht | 0,93 kg |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Wartung | wartungsfreie Ausführung |
| Gewindeart | Innengewinde |
| Gewinderichtung | Linksgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
