INA Gelenkkopf
GIKR8-PB
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
42,27
exkl. MWST
35,52
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
33,82
exkl. MWST
28,42
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800042.1000 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 8 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 24 mm |
| Breite | 48 mm |
| Gewicht | 0,047 kg |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Wartung | wartungspflichtige Ausführung |
| Gewindeart | Innengewinde |
| Gewinderichtung | Rechtsgewinde |
Nederlands
Deutsch
English
